HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır sektörün içinde bulunan NEW DOOR ÇELİK KAPI üretim tesisleri Trakya’nın kalbi Çorlu’dadır. Çorlu’dan tüm Türkiye’ye ve Yurtdışı’na üretip yolladığımız Çelik Kapılar herkes tarafından imrenilerek gözlemlenmektedir.

NEW DOOR ÇELİK KAPI fonksiyonelliği, güvenliği, kaliteyi ön planda tutarak üretilip , estetik dış görünümüyle, adeta “Sanatın Güvenilir hali” olarak sunulmuştur.

Araştırma Geliştirme Ekibimiz tüketicilerle ve hatta güvenlik güçlerimizle sürekli iletişim halindedir. Bir yandan tüketicilerimizin estetik zevklerine uygun, güvenlik kaygılarından uzak, talep edilen ölçülere özel üretilmiş, taahhüt tarihinde teslim edilen ürünlerimizi her daim geliştirmekteyiz.

NEW DOOR ÇELİK KAPI üretiminde bir diğer dikkat ettiğimiz husus ise dünya standartlarından asla ve asla taviz vermeden insan ve çevre dostu ürün üretmektir.

Türkiye’nin en iyisi olmak için yola çıkmış olan NEW DOOR ÇELİK KAPI dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem ürün hem de müşteri menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinerek uzun vadede kazanımlara sahip olmayı planlamaktadır.

EN ÜSTE ÇIK